HELP DESK 365°

Angajăm tehnician mentenanță- Cluj

Angajăm tehnician mentenanță în Cluj-Napoca, program 8 ore/ zi, de luni- vineri.

Cerințe:

  • Studii tehnice;
  • Cunoștințe bune și abilități în domeniile: electric, instalații sanitare, instalații de încălzire, instalații de climatizare, tâmplărie;
  • Experiență în întreținerea și reparația instalațiilor pentru clădiri;
  • Disponibilitate pentru deplasări pe teren la sediile clienților;
  • Abilități foarte bune de comunicare și adaptabilitate;
  • Capacitate de reacție, dinamism și perseverență;
  • Permis de conducere cat. B;
  • Constituie avantaj deținerea unui Atestat instalații termice/ frigorifice/ sanitare;
  • Cazier judiciar curat.

Responsabilități:

  • Asigurarea funcționării tuturor utilităților în siguranță și în conformitate cu normele tehnice în vigoare;
  • Activități de mentenanță preventivă (verificările şi acțiunile întreprinse în vederea asigurării unei funcționări optime a sistemelor);
  • Executarea în cel mai scurt timp a operațiilor tehnice necesare pentru remedierea defectelor/ urgențelor apărute;
  • Disponibilitate pentru deplasări la clienți în perimetrul orașului;
  • Execută diverse lucrări de natură mecanică pentru echipamente.

Beneficii:

  • Colaborare pe perioadă nedeterminată;
  • Salariu motivant și bonus de performanță;
  • Echipă profesionistă și mediu de lucru dinamic;
  • Mașină și telefon de serviciu.

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Pentru detalii: 0731.808.301 sau trimite-ne CV-ul tău la adresa: resurseumane@medline.com.ro