HELP DESK 365°

Angajăm Tehnician Mentenanță în Timișoara

Companie cu profil de Facility Management, având acoperire naţionalã şi expertizã de 25 ani pe piaţa muncii, angajăm Tehnician Mentenanță în Timişoara.

Cerinţe:

-Studii superioare în domeniul tehnic/ instalaţii constituie un anvantaj sau liceu/ școală profesională cu calificare de electrician/ instalator;

-Experiență într-un post asemanator;

- Spirit de observație, precizie și atenție la detalii pentru a te asigura că standardele de calitate sunt îndeplinite;

- Permis de conducere categoria B;

- Persoana adaptabilă.

 Responsabilităţi:

- Asigurarea funcţionării tuturor utilităţilor în siguranță şi conformitate cu normele tehnice în vigoare;

- Activităţi de mentenanţă preventivă (verificările şi acţiunile întreprinse în vederea asigurării unei funcţionări optime a sistemelor);

- Executarea în cel mai scurt timp a operațiilor tehnice necesare pentru remedierea defectelor/urgențelor apărute;

- Disponibilitate pentru deplasări la clienți în perimetrul oraşului;

- Executarea diverselor lucrări de natură mecanică pentru echipamente.

Oferim contract pe periodă nedeterminată, remunaraţie atractivă, maşină de serviciu complet echipată şi telefon de serviciu.
Vrem sa faci parte din echipa noastră!

Pentru detalii suplimentare și trimiterea CV-urilor vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0364.140.255 sau prin e-mail la adresa resurseumane@medline.com.ro