Angajăm Reprezentant comercial/ vânzări

Ne mărim echipa! Angajăm Reprezentant comercial/ vânzări

Candidatul ideal:
- 2-3 ani experiență în domeniul vânzărilor B2B;
- Abilități foarte bune de comunicare, negociere, putere de convingere;
- Initiațivă și orientare înspre atingerea obiectivelor;
- Orientat spre client, soluții și rezultate;
- Persoană pozitivă, proactivă, gândire antreprenorială;
- Capabil să lucreze în echipă- team player;
- Permis de conducere cat B., disponibilitate pt. deplasări în țară

Descrierea jobului:
Promovarea serviciilor de Facility Management:
- consultanță și evaluare în Facility Management;
- servicii profesionale de curățenie;
- servicii de mentenanță tehnică a clădirilor;
- întreținere spații verzi;
- produse igienico-sanitare;
- măsurători de mediu;
- deszapezire.

Responsabilități:
- Creșterea portofoliului de clienți a companiei prin identificarea de noi parteneri;
- Negocierea și încheierea contractelor;
- Extinderea gamei de produse furnizate partenerilor- Cross sell;
- Dezvoltarea de parteneriate de lungă durată cu clienții;
- Negocierea și renegocierea clauzelor contractuale cu clienții noi și cu cei existenți;
- Analizarea și monitorizarea competiției;
- Realizarea rapoartelor periodice de activitate.

Beneficii:
- Salariu motivant (salar fix, bonusuri în functie de vânzări);
- Mașină de servicu, telefon, laptop.

Pentru detalii suplimentare și trimiterea CV-urilor vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0364.140.255 sau prin e-mail la adresa resurseumane@medline.com.ro