HELP DESK 365°

Angajăm operatori de curățenie pentru echipa mobilă

Pentru locaţiile: Cluj-Napoca, Oradea, Timişoara, Bucureşti și Sfântu Gheorghe

Dacă eşti o persoană căreia i-ar face placere să lucreze în domeniul curățeniei, noi îţi dăm şansa unui job dinamic și bine plătit.

Cerinţe:

  • Seriozitate;
  • Punctualitate;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru un program flexibil și pentru deplasări ocazionale;
  • Experiența în servicii de curățenie nu este necesară însă constituie avantaj;

Responsabilități:

Activități de curățenie în sediile clienților utilizând echipamente și materiale specializate și executarea sarcinilor conform indicațiilor primite din partea coordonatorului de de echipă.

Ofertă:

  • Salariu foarte atractiv în funcţie de performanţă;
  • Siguranţa unui loc de muncă;
  • Angajare cu contract de muncă pe perioada nedeterminată
  • Tichete de masă;
  • Decontare diurnă și cazare în timpul deplasărilor;
  • Decontare transport;
  • Posibilitate de câștiguri suplimentare (ore suplimentare plătite).

Sună-ne la numarul de telefon 0372-749-475 sau trimite-ne un email cu intenția ta/ CV-ul tău la adresa resurseumane@medline.com.ro și noi te vom contacta în maxim 48 de ore!

Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Solicită ofertă

SERVICIU NOU

Monitorizare energetică

Ofertă specialăPentru mai multe detalii, puteți vizualiza prezentarea aici:

Imagini pentru pdf icon download

Prezentare MONITORIZARE ENERGETICÄ

REFERINȚE

Aici găsești referințele noastre,
din diverse domenii.