HELP DESK 365°

Angajăm manipulant depozit în Cluj-Napoca

Căutăm un coleg pentru completarea echipei actuale, care va avea urmatoarele responsabilități:

- Recepționează marfa în depozit;

- Verifică atât cantitativ cât și calitativ produsele primite;

- Aranjarea mărfii în depozit în functie de tipul acesteia;

- Pregătirea comenzilor de marfă primite de către depozit în vederea coletării și trimiterii;

- Pregătirea produselor pentru livrare, pregătirea coletelor și a documentelor de transport (AWB)

Cerințe:

- Permis de conducere categoria B – obligatoriu;

- Experiență în muncă;

- Disponibilitate la program full-time;

- Punctualitate, seriozitate și implicare la locul de muncă;

- Studii medii.

Beneficii:

- Angajare cu contract de muncă, normă întreagă;

- Program de lucru : Luni- Vineri- 08:30- 17:00;

- Pachet salarial motivant, tichete de masă.

Pentru mai multe informații vă rugam sa ne trimiteți un CV la adresa resurseumane@medline.com.ro

Așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Solicită ofertă

SERVICIU NOU

Monitorizare energetică

Ofertă specialăPentru mai multe detalii, puteți vizualiza prezentarea aici:

Imagini pentru pdf icon download

Prezentare MONITORIZARE ENERGETICÄ

REFERINȚE

Aici găsești referințele noastre,
din diverse domenii.