Angajăm Manager Zonal

Medline Facility Management angajează Manager zonal pe servicii de cleaning.

Descrierea jobului
Responsabilități

-coordonarea lucrărilor și proiectelor actuale pe zona Banatului și NV (Oradea, Arad, Timisoara, Satu Mare);
-gestionarea relațiilor contractuale cu clienții firmei;
-coordonarea personalului aferent zonei (evidențe, rapoarte, prezență, înlocuiri);
-organizarea și coordonarea noilor lucrări și organizarea celor ocazionale/ periodice;
-controlul calității serviciilor și rezolvarea promtă a situațiilor neprevăzute;
-participă la selecția personalului;
-răspunde de instructajele profesionale, SSM și SU în zona alocată;
-răspunde de buna funcționare a utilajelor și aparatelor din dotare;
-coordonează aprovizionarea cu materiale a punctelor de lucru;
-administrează resursele materiale și financiare legate de proiectele desemnate;
-asigură suport local pentru departamentul de vânzări în privința potențialilor clienți noi.

Cerinte:
-studii medii, postliceale sau studii superioare;
-permis cat. B- obligatoriu!
-experiență în domeniul curățeniei sau în domeniul serviciilor;
-experiență în controlul calității serviciilor și în managementul echipelor de aproximativ 20 de persoane;
-orientare spre clienți;
-gândire operativă și proactivitate;
-cunoștințe PC (suita Ms. Office, Outlook, program CRM);
-disponibilitate muncă teren;
-cunoștințe legate de selecția personalului constituie avantaj!!!

Oferim:
-training on the job;
-bonusuri de performanță;
-program flexibil;
-salar atractiv;
-tichete de masă;
-colaborare cu echipă tânără și dinamică;
-oportunități de carieră în cadrul unei firme naționale, dinamice, în creștere permanentă.

Pentru detalii suplimentare și trimiterea CV-urilor vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon 0364.140.255 sau prin e-mail la adresa resurseumane@medline.com.ro