Angajăm Coordonator Zonal

Medline Facility Management angajează:

Coordonator zonal pentru Timișoara și Arad

Responsabilităţi:
- Răspunde de organizarea şi prestarea serviciilor de curăţenie pe clienţii alocaţi (planificare personal, necesar materiale);
- Cunoaște personalul din subordine de la fiecare punct de lucru şi propune schimbări sau la nevoie corecţii;
- Vizitează și menține relații bune de colaborare cu clienții, răspunde de comunicarea permanentă cu aceștia, gestionează reclamațiile și ia măsurile necesare pentru soluționarea lor;
- Cunoaște conținutul contractelor (servicii și condiții, termene) și își execută munca în conformitate cu acestea;
- Colaborează cu departementul de resurse umane pentru: posturi vacante, evaluarea angajaților în perioada de probă, gestionarea conflictelor;
- Întocmeşte periodic evaluarea personalului din subordine, conform procedurilor;
- Verifică pontajele lunar și le direcționează către sediul administrativ din Cluj-Napoca;
- Aprobă concediile de odihnă pentru angajaţii din subordine şi planifică înlocuirile de personal pentru acestea, precum şi pe cele în regim de urgenţă (concedii medicale, alte urgențe);
- Instruieşte personalul nou angajat la punctele de lucru şi verifică nivelul de calitate al muncii efectuate;                          - Verifica si asigură calitatea serviciilor prestate și siguranța la locul de muncă;                                                              - Se subordonează directorului departamentului cleaning.

Cerinţe:
- Experiență pe un post similar de coordonare;
- Bun management al timpului, capacitate bună de organizare, planificare, negociere a conflictelor, atenție la detalii;
- Abilitatea de a comunica eficient cu diferite categorii de persoane: angajați, clienți, colegi, colaboratori/ parteneri;
- Disponibilitate de a lucra după un program flexibil;
- Permis de conducere categoria B, disponibilitate la deplasări.

Oferim:
- Salariu atractiv, tichete de masă;
- Telefon de serviciu;

Posibilităţi dezvoltare a carierei într-o echipă tânără și într-un mediu dinamic.

Așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Ne puteți contacta la numărul de telefon: 0364.140.255 sau la email: resurseumane@medline.com.ro